Pomagamy sprawić, aby pożegnanie bliskiej osoby było pełne elegancji i szacunku.

Dlaczego warto wybrać firmę spoza centrum Tarnowa?

Dlaczego warto wybrać firmę spoza centrum Tarnowa?

Dlaczego warto wybrać firmę spoza centrum Tarnowa?

W przypadku śmierci bliskiej nam osoby, której pochówek jest planowany na terenie miasta Tarnów lub okolic najczęstszą praktyką jest wybór jednego z zakładów pogrzebowych do których usług przyzwyczaili się Państwo na przestrzeni lat. Obecnie w centrum Tarnowa działa kilka firm pogrzebowych, ale czy to jedyny wybór?

Budżet dopasowany do zleceniodawcy usługi

Na wstępie warto zastanowić się, czy przedsiębiorca który za nawet skromny lokal w centrum miasta musi zapłacić kilka tysięcy złotych czynszu będzie w stanie zapewnić Państwu kosztorys usługi uwzględniający Państwa budżet. Firma “Mleczko”, do której dojazd z Tarnowa zajmuje tylko około 10 – 12 minut posiada własny dom pogrzebowy, niezależny od innych podmiotów. Według przeprowadzonych przez naszą firmę doświadczeń, jesteśmy w stanie zorganizować uroczystość nawet 2000 złotych taniej niż podobne firmy mieszczące się w granicach miasta Tarnowa.

Odpowiednie zaplecze sanitarne

Kolejnym aspektem wartym poruszenia są warunki sanitarne jakie powinna zapewnić firma świadcząca usługi pogrzebowe. Niestety, ale nadal spotykamy się  z sytuacjami gdzie przedsiębiorcy nie dysponują własną chłodnią czy salą pożegnań. Ciała zmarłych nierzadko się przechowywane na terenie prosektoriów wybudowanych kilkadziesiąt lat temu, które przez cały ten czas prawdopodobnie nie widziały remontu. Ostatnie pożegnanie z bliską osobą to często trauma dla rodzin, które muszą w tym celu przyjść na teren lokalnego szpitala i korzystać z pomieszczeń mających lata świetności dawno za sobą. W odróżnieniu od tych praktyk umożliwiamy Państwu korzystanie z nowoczesnej kaplicy, która jest do Państwa dyspozycji w dowolnym zgłoszonym uprzednio terminie. Na jej wyposażeniu znajduje się:

  • Katafalk umożliwiający wystawienie ciała / urny
  • Kilkadziesiąt miejsc siedzących
  • Mównica
  • System nagłośnienia
  • Klimatyzacja

Stawiamy na wysoką jakość obsługi w Tarnowie i okolicach

Ostatnią kwestią, o której powinni Państwo wiedzieć jest spersonalizowana usługa. W przypadku firm tarnowskich może zdarzyć się sytuacja, że trafią Państwo na usługodawcę stawiającego na ilość pochówków organizowanych w ciągu jednego dnia a nie ich jakość. W przypadku firmy pogrzebowej “Mleczko, która regularnie organizuje ceremonie pogrzebowe między innymi na terenie miasta Tarnów i okolic, rozsądnie ustalamy harmonogram organizowanych uroczystości aby mieć pewność, że obsługa każdej z nich odbędzie się w sposób godny i elegancki, bez niepotrzebnego pośpiechu czy nerwów.