Pomagamy sprawić, aby pożegnanie bliskiej osoby było pełne elegancji i szacunku.

Obsługa uroczystości

Przeszkoleni żałobnicy

Zdajemy sobie sprawę, że pracownicy firmy pogrzebowej podczas uroczystości żałobnych nie powinni narzucać się swoją obecnością.

Dlatego dbając o odpowiednie przeszkolenie, wymagamy wysokiej kultury pracy od żałobników, którzy są odpowiedzialni za obsługę pogrzebu. Eleganckie garnitury, białe rękawice, odpowiednia postawa to tylko niektóre elementy, które są charakterystyczne dla naszych pracowników.

Ochrona przed warunkami atmosferycznymi

Nasza firma zawsze i bez dodatkowych kosztów gwarantuję ochronę trumny i najbliższej rodziny przed warunkami atmosferycznymi.

Rozkładając duży, kopertowy namiot o powierzchni niemal 14 metrów kwadratowych zapewniamy spokojny przeżywanie uroczystości bez martwienia się o deszcz lub nadmierne słońce. W sezonie zimowym, kiedy pogrzeby odbywają się w późnych godzinach zapewniamy dodatkowe oświetlenie.

Pod namiotem znajduje się: sztuczna trawa, katafalk pod trumnę/urnę, podstawa pod krzyż, misa na ziemię i kropidło dla księdza.

Winda do automatycznego opuszczania trumny

Nie ponosząc dodatkowych kosztów umożliwiamy rozłożenie automatycznej windy do opuszczania trumny.

Urządzenie posiada akumulatorowe zasilanie dzięki czemu można je uruchomić w dowolnym miejscu. Sterowanie odbywa się za pomocą bezprzewodowego pilota, który możemy przekazać najbliższej rodzinie osoby zmarłej. Wyznaczona osoba może jednym naciśnięciem zadecydować kiedy trumna powinna zostać opuszczona do grobu.

Oprawa dźwiękowa

Zapewniamy nagłośnienie w czasie wprowadzenia trumny do kaplicy/kościoła, konduktu żałobnego oraz uroczystości pogrzebowych na cmentarzu.

Bez dodatkowych kosztów możemy umożliwić odtworzenie dowolnego utworu z nagłośnienia. Dodatkowo pośredniczymy w zamówieniu trębacza, który zagra na cmentarzu.